• Podjetje je družina Lorbek ustanovila leta 1989. Poimenovali smo ga ANTHRON, kar v grščini pomeni “jama” , saj so naši začetni izdelki bili namenjeni predvsem jamarjem.


    Vsa ta leta uspešnega delovanja so nam prinesla mnogo dragocenih izkušenj, ki jih pri poslovanju spretno združujemo z inovativnostjo in neprecenljivim znanjem naših strokovnjakov, kar nam omogoča razvoj izdelkov vrhunske kakovosti na različnih področjih uporabe. Podjetje tako sodi med vodilne svetovne proizvajalce tako športne kot industrijske osebne varovalne opreme. Zavedamo se, da so razlogi za tako velik uspeh in posledično rast podjetja predvsem v zaupanju in zadovoljstvu naših strank in partnerjev. Osvojeni certifikati in vsakoletno uspešno opravljeni testi kakovosti pa samo še potrjujejo vrednost naših vrhunskih izdelkov.

    Danes se podjetje ponaša tudi z lastnim, sodobno opremljenim učnim centrom.

     

    Maja 2016 smo postali del skupine Skylotec GmbH iz Nemčije. 

    Skylotec je eden vodilnih proizvajalcev osebne varovalne opreme na področju športa in industrije. Z nakupom podjetja Anthron je narejen še dodaten pomemben korak proti skupni viziji prihodnosti. S tem so povečane razvojne in proizvodne zmožnosti v Evropi, kar bo še utrdilo naš položaj na trgu.

  • Vizitka podjetja

    ANTHRON d.o.o. PROIZVODNJA IN TRGOVINA

    Trgovska ulica 3, 6310 Izola-Isola

    T: (05) 640 01 50

    F: (05) 640 01 51

     

    Poslovni čas: 7:30 do 15:30 ure (od ponedeljka do petka)

     

    Direktor:  Kai Uwe Rinklake

     

    Prokuristka: Helena Logar, helena@anthron.si

     

    ID za DDV: SI35154624

    Matična številka: 5609468

    Pravni status: Družba z omejeno odgovornostjo

    Znesek kapitala: 14.388 €

    TRR. 10100-0000026185 Banka Koper

    Vložna št. 1-779-00 dne 1.3.1992

  • Kontakti

    Splošne informacije: info@anthron.si

     

    Računovodstvo: Janja Barut, janja@anthron.si

     

    Prodaja FERNO: Snežana Smej, snezana@anthron.si

     

    Prodaja in montaža SÖLL: Beno Udovič, beno@anthron.si

     

    Proizvodnja: Tomaž Ceglar, tomi@anthron.si

     

    Razvojno tehnično področje:

     

    Alen Bonaca, alen@anthron.si

     

    Miha Staut, miha@anthron.si

     

    Jaka Petruša, jaka@anthron.si

     

    Marko Bergamasco, marko@anthron.si

     

    Telefon: 05/64 00 150

    Fax: 05/64 00 151

     

  • LOKACIJA PODJETJA

Naša spletna stran za boljše delovanje uporablja piškotke. Ali se strinjate z uporabo piškotkov? Beri naprej ...